Paslaugos

X

Saksononas

Vestuvių muzika

Vestuvinė muzika – tai pusė pokylio sėkmės. Ji kuria ne tik šventės atmosferą, bet ir palieka neišdildomus prisiminimus. Tad siūlome gerai apgalvoti ir įvertinti atlikėjų pasirinkimus.

Saksononas

Krikštynų muzika

Muzikos pasirinkimas kūdikio krikštynų šventės proga yra labai asmeniškas ir svarbus. Šios vienos gražiausios vaikiškos šventės metu grojame tiek klasikinius, teik populiariosios muzikos kūrinius.

Saksononas

Švenčių muzika

Profesionalus saksofono tembras ir atlikimas gimtadienyje, jubiliejuje, šventiniuose minėjimuose bei renginiuose – puikus prisiminimas Jums ir Jūsų svečiams.

Saksononas

Gyva muzika

Gyva muzika – nuo neatmenamų laikų yra svarbus kiekvienos šventės akcentas. Tai suteikia unikalią galimybę kiekvienam klausytojui pajausti kiekvieną natą, kiekvieną muzikanto įdėtą emociją, norimą kūriniu išsakyti mintį.

Saksononas

Renginių muzika

Siūlome ją papuošti skoninga ir šiuolaikiška saksofono garsų pripildyta muzika. Grojame brandos atestatų įteikimo ceremonijos metu bei neoficialioje šventės dalyje, įmonių renginiuose.

Saksononas

Laidotuvių muzika

Muzika, skambanti laidotuvių metu gali būti puiki paskutinė dovana sukurianti ypatingą atmosferą atsisveikinimo renginyje.

Atsiliepimai

X

thumb

Muzika, tai kažkas tokio...Tai, kaip meilė, kaip gyvenimas...Praleidom nuostabų vakarą...Pašokom ir grįžom su puikia nuotaika...Nueikite ir Jūs - nepasigailėsite...

Edita Klimaviciute Jonikiene

thumb

Noriu padėkoti už tikrai nuostabią dovaną, kurią man padėjote padovanoti savo močiutei. Ilgai masčiau ką padovanoti, bet ši dovana vertingiausia, klausant akys užsipildė džiaugsmo ašaromis. Ir net dabar pažiūrint video, suvirpa širdis. Labai labai ačiū, nuoširdi, nuostabi ir labai įsimintina širdžiai dovana. Ačiū.

Indrė Imp

thumb

Ačiū Jums, Julija, už puikią muziką, kuri mums visiems labai patiko. Didelis Jums ačiū, šventinis vakaras pavyko puikiai.

Rima Bakienė