Apie mane

X

Julija Kuzminskienė

Esu Julija Kuzminskienė.
Išsilavinimas aukštasis- magistras. Baigiau Kauno muzikos akademiją. Saksofono klasę. Turėjau garbės mokytis pas žymius ir nuostabius savo srities muzikos profesionalus tai Česlovą Lukenską ir Petrą Vyšniauską.

Teko studijuoti Ispanijoje lotynų amerikos, Ispanų tradicinės ir folklorinės muzikos, koncertuoti su įvairiais kolektyvais, groti su garsiais atlikėjais.
Lietuvoje dirbu Kauno bigbende, nuolat koncertuoju su įvairiais žymiais Lietuvos ir užsienio kolektyvais, atlikėjais. PVZ.: Lietuvos atlikėjai tai LINAS ADOMAITIS, EGIDIJUS BAVIKINAS, IRMA JURGELEVIČIŪTE ir t.t.
Groju įvairią muziką: nuo klasikos, pop hitus, džiazo ir laisvas improvizacijas…

Dainuoju ispaniškas dainas…
Groju viena ir su trimitininku Arūnu Kuzminsku.
Turiu daugiametę darbo patirtį.

Julija Kuzminskiene

Klientai apie mane

X

thumb

Muzika, tai kažkas tokio...Tai, kaip meilė, kaip gyvenimas...Praleidom nuostabų vakarą...Pašokom ir grįžom su puikia nuotaika...Nueikite ir Jūs - nepasigailėsite...

Edita Klimaviciute Jonikiene

thumb

Noriu padėkoti už tikrai nuostabią dovaną, kurią man padėjote padovanoti savo močiutei. Ilgai masčiau ką padovanoti, bet ši dovana vertingiausia, klausant akys užsipildė džiaugsmo ašaromis. Ir net dabar pažiūrint video, suvirpa širdis. Labai labai ačiū, nuoširdi, nuostabi ir labai įsimintina širdžiai dovana. Ačiū.

Indrė Imp

thumb

Ačiū Jums, Julija, už puikią muziką, kuri mums visiems labai patiko. Didelis Jums ačiū, šventinis vakaras pavyko puikiai.

Rima Bakienė

thumb

Ačiū, kad mūsų gražią šventę pavertėte dar nuostabesne ir įsimintinesne!!! Nepakartojamos akimirkos su gyva muzika suvirpino iki širdies gelmių! Sėkmės Jūsų tolimesniuose darbuose! Labai rekomenduoju!

Irutė Irina

thumb

Didžiulis Ačiūū, kad savo nuostabia muzika, charizma papuošėte mūsų šventę!!! Buvo be galo malonu tiek klausyti, tiek žiūrėti į Jus! 🙂 Didžiausios rekomendacijos skrieja nuo mūsų!

Simona Pūkienė

SAKSOFONO INSTRUMENTAS

Saksofonas – medinių pučiamųjų šeimos muzikinis instrumentas. Nors gaminamas iš metalo, tačiau priskiriamas prie medinių pučiamųjų, nes garsas išgaunamas nendriniu liežuvėliu.

Dažniausiai klasifikuojant saksofonus jie būna priskiriami prie klarnetų, tačiau iš tikrųjų jie yra klarneto ir obojaus junginys.

ADOLF SAX

Saksofoną 1840 m. sukonstravo belgų muzikos instrumentų išradėjas Adolfas Saksas (Adolf Sax), belgų instrumentų meistras, gyvenęs ir dirbęs Paryžiuje.

Saksofono pirminę saksotonų šeimą sudarė 12 instrumentų, iš kurių šiandien gaminami tik 8. Plačiau naudojami yra tik sopranas, altas, tenoras ir baritonas. Saksofonai yra nuolat naudojami šokių ansambliuose ir šokių bei karo orkestruose.

Julija Kuzminskiene

TAI ĮDOMU

Grojant saksofonu garso stiprumas yra išgaunamas ne smarkiau pučiant, o virpinant medinį liežuvėlį. Štai todėl žmonės, kurie niekada nesimokė groti šiuo instrumentu ir pirmą kartą išbando jį papūsti išgauna tik padriką garsą .

Norint įvaldyti saksofono pūtimą reikia ne vienos ir ne dviejų saksofono pamokų, kantraus darbo bei pastangų.

ŠIUOLAIKINĖ SAKSOFONO MUZIKA

Saksofonu dažniausiai atliekamas džiazas, tačiau šiuo instrumentu atliekama muzika yra
tinkanti ir klasikinės bei populiariosios muzikos kūriniams.

Savo repertuaruose pateikiame platų šiuolaikinių kūrinių pasirinkimą, tad tinkančias ir jaudinančias melodijas randa net ir patys išrankiausi klausytojai.